(Russian) Преподаватели

Уварова Світлана Геннадіївна

Психоаналітик, кандидат наук, засновник і ректор Міжнародного Інституту Глибинної Психології, Президент, Голова Сертифікаційного комітету УАП – ЄКПП – Україна, сертифікований супервізор і тренінговий аналітик Української Асоціації Психоаналізу, член Всесвітньої Ради з Психотерапії, член Правління, сертифікований супервізор і тренінговий аналітик Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, головний редактор українського журналу «Психоаналіз. Часопис», член редакційної ради «European Journal of Psyhoanalysis» (Rome, Italy), головний редактор російської версії «Європейського журналу психоаналізу», автор численних статей з психоаналізу.

Караванова Інна Петрівна

Психоаналітик, сертифікований фахівець Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, тренінговий аналітик Української Асоціації Психоаналізу, магістр гуманітарних наук з психології Університету м. Страсбург (Франція), викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, фахівець по роботі з дітьми та підлітками, керівник секції дитячого психоаналізу. Читає курс лекцій і веде практичні заняття з психоаналізу дітей і підлітків.

Копишинська Людмила Олександрівна

Психолог-консультант, член Української Асоціації транзактного аналізу, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, фахівець у галузі взаємовідносин дітей і батьків, спеціалізується на роботі з дітьми та підлітками (індивідуальні питання розвитку, соціально-особистісної взаємодії), з сім’ями, в яких є «особливі діти», здійснює психологічний супровід прийомної сім’ї, читає курси лекцій і веде практичні заняття з загальної психології, психології материнства.

Милотворська Вікторія Василівна

Психоаналітик, член Сертифікаційного комітету УАП-ЄКПП-Україна, сертифікований супервізор і тренінговий аналітик Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, магістр гуманітарних наук з психології Університету м. Страсбург (Франція), викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, читає курси лекцій і веде практичні заняття з методики і техніки психоаналізу, психоаналізу Франції, теорій нарцисизму, теорії та практики супервізії.

Михайлошина Ірина Олександрівна

Психоаналітик, лікар, сертифікований фахівець Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, магістр гуманітарних наук з психології Університету м. Страсбург (Франція), координатор Кризового Центру Української Асоціації Психоаналізу, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, викладач Магістратури гуманітарних і соціальних наук з психології Університету м. Ніцца. Читає курси лекцій з основ психосоматики, сексології, неврозології, веде практичні заняття.

Анікеєнко Наталія Валентинівна

Випускниця Міжнародного Інституту Глибинної Психології, технічний редактор літературного видавництва при МІГП. Читає курс лекцій  «Теорії психосексуального розвитку».

Наливайко Наталія Вікторівна

Психоаналітик, сертифікований спеціаліст Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, магістр гуманітарних наук з психології Університету м. Страсбург (Франція), член Правління Української Асоціації Психоаналізу та голова Етичного Комітету, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології. Читає курс лекцій з історії вітчизняного психоаналізу.

Бенвенуто Сержіо

Психоаналітик, дослідник психології та філософії Італійського Науково – Дослідної ради (CNR) в Інституті Когнітивних Наук і Технологій (Рим). З 1995 є головним редактором «Європейського Журналу Психоаналізу» (JEP). З 2003 року  – член від Італії Європейського Інституту Вищої Освіти в Психоаналізі (Institut Européen des Hautes Etudes en Psychanalyse), міждисциплінарної установи, заснованої в Парижі, що включає школи різних європейських країн. Переклав на італійську мову «20-й семінар Лакана». Автор багатьох публікацій та книг з психоаналізу. Щорічно публікується в українському журналі « Психоаналіз. Часопис» (Італія).

Бреусенко-Кузнєцов Олександр Анатолійович

Психолог, кандидат психологічних наук, доцент. Автор численних наукових робіт. Читає курси лекцій і веде практичні заняття з загальної психології, теорій особистості, аналітичної психології Юнга.

Льосур Серж

Доктор психології, професор, психоаналітик, викладач Університету м. Ніцци, титулярний член і тренінговий аналітик товариства «Аналітичний простір». Керівник досліджень з психології та психоаналізу у Франції, директор і викладач Магістратури гуманітарних і соціальних наук з психології, учень Лакана і Дерріди, автор книг і більш ніж 50 статей, присвячених  психопатології і психоаналізу підліткового віку та сучасній культурі. Займається психоаналітичною практикою більш ніж 30 років. Більше 20 років бере участь в психоаналітичних дослідженнях як організатор і безпосередній виконавець. Є запрошеним професором кількох університетів світу: Московського Державного Університету ім. Ломоносова (Росія), Університету в Монреалі (Канада) , Університету Белла – Горизонте (Бразилія) , Міжнародного Інституту Глибинної Психології (Україна).

Лівінський Едуард Анатолійович

Лікар вищої категорії психоаналітичної орієнтації, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології. Читає курси лекцій з сексології, сексопатології, індивідуальної психології А. Адлера, психоаналізу психосоматичних розладів, аналітичної психології К.Г.Юнга, психоаналізу пограничних розладів, психоаналітичної неврозології, теорії Біона.

Мазін Віктор Аронович

Психоаналітик, завідувач кафедри теоретичного психоаналізу Східно – Європейського Інституту Психоаналізу в Санкт – Петербурзі, засновник Музею сновидінь Фрейда, почесний член The Museum of Jourassic Technology (Los – Angeles), головний редактор дослідницького журналу «Кабінет», член редколегії журналу «Психоаналiз. Часопис» (Київ) і Journal for Lacanian Studies (London), кореспондент European Journal of Psychoanalysis (Рим), редактор мережевого журналу «Лаканалія», перекладач з англійської та французької. Виступав з лекціями з теорії візуальної культури в університетах та музеях Петербурга, Лондона, Відня, Берліна, Зальцбурга, Москви, Балтімора, Карлсруе, Граца, Берклі. Організатор низки міжнародних семінарів і конференцій: «Філософія. Психоаналіз. Мистецтво» (1993) , «Мистецтво і наука» (1997), «Мистецтво сновидінь» (2001), «Людина – Машина» (2002), «Ребус» (2003). Співкуратор низки концептуальних мистецьких проектів у музеях Санкт-Петербургу, Москви, Гельсінкі, Ганновера, Амстердама, Пори, Балтімора і ін.

Пом’є Жерар

Психоаналітик, психіатр, доктор психології, лектор Університету м. Нант (Франція), член науково -дослідної лабораторії клінічної психопатології в університеті Провансу. У 1991 році був співзасновником європейського Фонду Психоаналізу і є віце – президентом Міжнародної Асоціації Розвитку Психоаналізу в Китаї. Автор численних робіт, включаючи «Qu’est – ce que le «Réel»? (Яка дійсність?) , «Les Corps Angéliques de la Postmodernité» (Небесні тіла постсучасності) , «Naissance et Renaissance de l’Ecriture» (Народження та відродження листи), «Comment les Neurosciences Démontrent la Psychanalyse» ( Як нейронауки можуть розкрити аспекти психоаналізу).

Носова Любов Йосипівна

Психоаналітик, сертифікований фахівець Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, член Правління Української Асоціації Психоаналізу, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології. Читає курси лекцій і веде практичні заняття з тлумачення сновидінь в психоаналізі  та лекції і практичні заняття з психоаналізу Англії та США.

Резник Соломон

Психоаналітик і психіатр, доктор медичних наук, професор Римського Католицького Університету, член Міжнародної Психоаналітичної Асоціації, аналітик-дидакт психоаналітичного суспільства Аргентини.

Савченкова Ніна Михайлівна

Доктор філософських наук, завідувач кафедри філософії та психоаналітичної критики Східно – Європейського Інституту Психоаналізу, керівник програми «Видовищні мистецтва» Смольного Інституту Вільних Мистецтв і Наук, доцент кафедри онтології і теорії пізнання філософського факультету Санкт – Петербурзького Державного Університету. Лауреат премії Філософського Товариства «Друга навігація» в номінації «За філософське есе» 2002 року. Автор багатьох публікацій з філософії та психоаналізу. Читає курси лекцій з філософського психоаналізу, прикладного психоаналізу і психоаналітичної критики культури .

Сасс Чарльз

Віце-президент ЄКПП, Президент Бельгійської психотерапевтичної Асоціації, професор Університету Зигмунда Фрейда (Париж).

Стоун Майкл

Психоаналітик, доктор медицини, професор клінічної психології Колумбійського Терапевтичного і Хірургічного Коледжу в Нью-Йорку, лікуючий психіатр при психіатричному госпіталі судової медицини Мід-Гудзон.

Шодер Клод

Психоаналітик, професор клінічної психопатології на кафедрі психології в Страсбурзькому Університеті, викладач Магістратури гуманітарних і соціальних наук з психології в Києві, почесний професор Міжнародного Інституту Глибинної Психології, голова Асоціації «Читаємо Дольто сьогодні»

(Франція). Науковий керівник дослідницького проекту «Перинатальний період і батьківство», присвяченого роботі з маленькими дітьми та їх матерями, а також дослідженням дитячої психопатології. Створив концепцію структури для дітей та батьків за образом «Зелений дім». Автор численних статей, а також книг: «Читаючи Дольто сьогодні» , «Перенесення в роботі з дітьми».

Савченко Олена Володимирівна

Психолог, психоаналітик, сертифікований фахівець і тренінговий аналітик Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, член Правління та Тренінгового Комітету Української Асоціації Психоаналізу, перший проректор Міжнародного Інституту Глибинної Психології. Читає курси лекцій і веде практичні заняття з психоаналізу депресії, психоаналізу нарциссичних розладів, теорії психосексуального розвитку, психоаналізу пограничних розладів.

Татарян Ліліт Кімовна

Психоаналітик, сертифікований фахівець і член Правління Української Асоціації Психоаналізу, магістр гуманітарних наук з психології Університету м. Страсбург (Франція), викладач Магістратури гуманітарних і соціальних наук з психології Університету м. Ніцци, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, веде практичні заняття з клінічного психоаналізу, спеціалізується на психоаналізі дітей, підлітків і дорослих.

Турбіна Наталія Володимирівна

Психоаналітик, голова Тренінгового Комітету Української Асоціації Психоаналізу, член Сертифікаційного Комітету УАП – ЄКПП – Україна, сертифікований супервізор і тренінговий аналітик Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, магістр гуманітарних наук з психології Університету м. Страсбург (Франція), викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, викладач Магістратури гуманітарних і соціальних наук з психології Університету м. Ніцца. Читає курси лекцій і веде практичні заняття з психоаналітичної діагностики, методики і техніки психоаналізу, теорії та практики супервізії.

Чеботар Інна Іванівна

Психолог, психоаналітик, член Тренінгового і Етичного Комітетів Української Асоціації Психоаналізу, член Сертифікаційного Комітету УАП – ЄКПП – Україна, сертифікований супервізор і тренінговий аналітик Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, магістр гуманітарних наук з психології Університету м. Страсбург (Франція), викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, викладач Магістратури гуманітарних і соціальних наук з психології Університету м. Ніцца. Читає курс лекцій і веде практичні заняття з методики і техніки викладання психоаналізу.

Шевцов Олексій Георгійович

Практикуючий психолог, психотерапевт, гіпнотерапевт, психіатр вищої категорії, сертифікований тренер, кандидат медичних наук, доцент, професор психології, заслужений працівник освіти, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології. Читає курси лекцій з основ психіатрії, психіатричних аспектів депресії і шизофренії.

Кехеле Хорст

Вчений у галузі досліджень психоаналітичного процесу, доктор медицини, професор психіатрії і голова кафедри психосоматичної медицини та психотерапії Міжнародного Психоаналітичного Університету, тренінговий аналітик і супервізор Німецької Психоаналітичної Асоціації, тренінговий аналітик Міжнародної Психоаналітичної Асоціації, автор книги «Сучасний психоаналіз» (Німеччина).

Розенстрох Карлос

Психоаналітик, клінічний психолог, професор, дійсний член Міжнародної Психоаналітичної Асоціації

(IPA), член Асоціації Психоаналітиків Буенос – Айреса (APdeBA), член Психоаналітичної Федерації Латинської Америки, викладач інституту при Університеті Психічного Здоров’я, фахівець в галузі дитячого і підліткового психоаналізу (Аргентина).

Шовен Жан – Марк

Психоаналітик, психіатр, психотерапевт, фахівець у галузі дитячої та підліткової психіатрії та психотерапії, член Швейцарського Психоаналітичного Товариства, член Міжнародної Психоаналітичної Асоціації (IPA), член Швейцарської Асоціації для дітей і підлітків, супервізор відділення психіатрії в Університетській Клініці Женеви (Швейцарія).

Дяків Ірина Мирославівна

Консультант психоаналітичної орієнтації, психолог, арт – терапевт, член Української Асоціації Психоаналізу, фахівець по роботі з дітьми та підлітками, ведуча проекту «Використання арт – терапевтичних методів у роботі психолога». Читає курси лекцій і веде практичні заняття з психоаналізу аддикцій та психоаналізу дітей і підлітків.

Левін Тарас Ігорович

Груповий психоаналітик, лікар – психіатр, психотерапевт. Керівник секції групового аналізу Асоціації Психотерапевтів і Психоаналітиків України, супервізор, навчальний аналітик АППУ, делегат від України в Європейській Федерації Психоаналітичної Психотерапії. Асистент кафедри судової, соціальної та дитячої психіатрії НМАПО ім. Шупика, викладач кафедри психології НМУ ім. Богомольця, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, веде заняття з теорії та практики групового психоаналізу.

Стецков Олександр Валентинович

Психоаналітик, кандидат Міжнародної Психоаналітичної Асоціації, сертифікований фахівець і тренінговий аналітик Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, читає курс лекцій з теорії об’єктних відносин і психоаналізу пограничних розладів.

Колчанова Ольга Володимирівна

Консультант психоаналітичної орієнтації (консультації можливі французькою мовою), член Української Асоціації Психоаналізу, магістр гуманітарних наук з психології Університету м. Страсбург ( Франція ), викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, перекладач з французької мови. Читає курс лекцій і веде практичні заняття з психоаналізу Франції.

Менжулін Вадим Ігорович

Доктор філософських наук, доцент кафедри філософії та релігієзнавства Національного університету «Києво – Могилянської Академії», завідувач кафедри філософії Міжнародного Соломонового університету, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, читає курс лекцій з філософського психоаналізу .

Герасименко Ольга Ігорівна

Консультант психоаналітичної орієнтації, психолог, арт – терапевт. Член правління Української Асоціації Психоаналізу, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, ведуча проекту «Використання арт – терапевтичних методів у роботі психолога». Читає курс лекцій «Основні принципи психоаналітичної практики», веде практичні заняття.

Єлісєєв Віталій Юрійович

Психоаналітик, лікар – психіатр, психотерапевт, сертифікований супервізор і тренінговий аналітик Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, член Правління та Тренінгового Комітету Української Асоціації Психоаналізу, керівник секції групового аналізу Української Асоціації Психоаналізу, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології. Веде заняття з курсу «Теорія і практика групаналізу».

Радченко Ліліана Вікторівна

Консультант психоаналітичної орієнтації, член Української Асоціації Психоаналізу, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, читає курси лекцій і веде практичні заняття з прикладного психоаналізу і психоаналізу дисциплінарних просторів. Автор і ведуча Лабораторії прикладного психоаналізу.

Бондарева Світлана Володимирівна

Консультант психоаналітичної орієнтації, член Правління та Етичного Комітету Української Асоціації Психоаналізу, завідуюча кафедрою «Історії та теорії психоаналізу» Міжнародного Інституту Глибинної Психології, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології. Читає курси лекцій і веде практичні заняття з історії психоаналітичного руху і психоаналізу депресії.

Парцхаладзе Леся Сергіївна

Консультант психоаналітичної орієнтації, член Української Асоціації Психоаналізу, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, читає курс “Теорії об’єктних відносин”. Керівник групи з поглибленого вивчення теорій об’єктних відносин.

Гришкан Сергій Олександрович

Викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, магістр гуманітарних наук з психології Університету м. Страсбург (Франція), читає курси лекцій і веде практичні заняття з аналітичної психології К.Г.Юнга, екзистенційного психоаналізу і теорії Е. Фромма.

Романенко Ельвіра Анатоліївна

Консультант психоаналітичної орієнтації, лікар першої категорії, член Української Асоціації Психоаналізу, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології. Веде практичні заняття з психоаналізу Франції.

Павловська Ольга Михайлівна

Консультант психоаналітичної орієнтації, член Української Асоціації Психоаналізу, викладач Міжнародного Інституту Глибинної Психології, читає курси лекцій і веде практичні заняття з загальної теорії психоаналізу і психодіагностики.

Юран Айтен

Філософ, психоаналітик, викладач кафедри теоретичного психоаналізу Східно – Європейського Інституту Психоаналізу (СПб), Християнської Гуманітарної Академії (СПб), учасниця «Лаканівських семінарів» в Музеї Сновидінь Фрейда, учасниця проекту «Зелений острів» в Санкт – Петербурзі (за моделлю «La Maison Verte» Paris, F.Dolto), співорганізатор міжнародної французько – російської культурної програми «Зелена Гравітація». Автор багатьох статей з психоаналізу.