Про центр

Психоаналітичний консультаційний центр

«Психоаналіз вчить любити і працювати»
Зигмунд Фрейд

Психоаналітичний консультаційний центр – це центр , в який Ви можете звернутися і відкрити для себе невідомий континент власної душі або психіки, а значить знайти новий сенс і нові можливості.

Стародавнє гасло «Пізнай себе» в минулі століття було зверненням лише до небагатьох членів суспільства. У наш час інтерес до свого внутрішнього світу і шлях самопізнання є невід’ємною частиною життя культурної і успішної людини. Велика заслуга в такому повороті до себе належить психоаналізу, який зробив значний прорив у пізнанні людської природи.

Людина володіє невичерпними ресурсами, майже безмежним потенціалом зростання, але дуже часто щоденна рутина, стреси і сучасний темп життя призводять до порушення внутрішньої рівноваги, втрати здатності радіти і, нарешті, до страждання. У пошуках щастя, свободи і сенсу ми змінюємо роботу, професію, місце проживання, а потім друзів, близьких … або, іншими словами, ми біжимо від себе або власної психіки.

Сьогодні для багатьох людей вже стало очевидним, що вирішення психологічних проблем, таких як душевний дискомфорт, тривога, страх, труднощі у спілкуванні, неможливість побудувати відносини, що задовольняють, та труднощі у розумінні інших людей, вимагає ретельної психологічної роботи і можливо тільки у рамках відносин з фахівцем.

Концепція роботи нашого консультаційного центру ґрунтується на психоаналітичному знанні і психоаналізі як методі , ефективність якого підтверджується в усьому світі протягом більше 100 років.
Мета психоаналітичної терапії полягає в поліпшенні рівноваги особистості в цілому, усвідомлення мотивів власних вчинків , а також у розвитку внутрішнього потенціалу.

Найчастіше звертаючись за допомогою, Ви отримуєте тільки короткочасне полегшення і дуже скоро стикаєтеся з тією ж проблемою, але в дещо іншій ситуації. Психоаналіз же дає можливість якісного опрацьовування не тільки окремої ситуації як такої, а й глибокого дослідження несвідомих аспектів особистості, які і викликають ті чи інші наші прояви і без розуміння яких вирішення проблеми неможливе.

Наші фахівці мають психоаналітичну освіту і регулярну практику супервізії для підвищення свого професійного рівня. Всі вони є сертифікованими фахівцями Української Асоціації Психоаналізу та Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, тому що для всіх фахівців консультаційного центру є обов’язковим виконання професійних стандартів Української Асоціації Психоаналізу (УАП) і ЄКПП (Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій), бранч – організацією (національним представником) якої є УАП. Виконання всіх цих вимог забезпечує високий рівень професійної підготовки і є гарантією якості послуг, що надаються.

Основні принципи, якими ми керуємося в роботі – це індивідуальний підхід, повага, сувора конфіденційність і тверде дотримання етичних правил психоаналізу.