Послуги

Кому рекомендується психоаналіз ?

Психоаналіз може бути корисний дорослим людям, які при зустрічі із життєвими труднощами відчувають занепокоєння, страхи або безсилля, страждають від надмірної дратівливості, поганого настрою, апатії, безсоння, в ситуаціях, коли важко пережити втрату близької людини або в інших випадках, з якими не вдається впоратися самостійно.

– Допомога психоаналітика буває часто необхідна підліткам, що не можуть знайти розуміння з боку свого оточення і сім’ї, страждають від невпевненості, відчувають труднощі в спілкуванні з однолітками, сумніваються у своїх здібностях, бояться майбутнього, тривожаться з приводу своєї зовнішності та сексуальних відносин.

– Робота з дитячим психоаналітиком може бути рекомендована всім дітям, які страждають від різного роду страхів, часто хворіють, погано вчаться, не можуть знайти друзів або стикаються з якимись іншими проблемами, які викликають занепокоєння у батьків.
– Психоаналіз може допомогти сім’ям та подружнім парам, які відчувають складності і конфлікти у взаєминах один з одним, з дітьми і батьками.

Розуміння типових сімейних сценаріїв, специфіки та кризових періодів розвитку дитини, підлітка і дорослої людини позбавляє від багатьох помилок в нашому особистому житті.

Страждання і душевний дискомфорт в більшості випадків є причиною звернення до фахівця, але в житті людини психоаналіз також може стати захоплюючою подією, постійним відкриттям незвіданого континенту власної душі , отриманням свободи і повноти буття.

Напрямки роботи:

– Індивідуальний психоаналіз;
– Психоаналітичні групи;
– Психоаналіз для дітей і підлітків;
– Консультування подружніх пар;
– Психологічне консультування;
– Супервізорська підтримка (індивідуально і в групі) для людей, задіяних у допомагаючих професіях;
-Профорієнтаційне консультування: розгорнуте психоаналітичне дослідження індивідуальних здібностей підлітка (рекомендований вік 14 -18 років) з подальшими рекомендаціями у виборі тієї професійної сфери, в якій можлива найбільш повна самореалізація .

Запис за телефоном: +38 ( 044 ) 332 72 03
Адреса: вул. Лаврська, 16 (колишня вул. Івана Мазепи, 34 ), м. Київ.