Про інститут

Міжнародний Інститут Глибинної Психології

Державна ліцензія Міністерства освіти і науки України : серія АГ № 582009 від 14.09.2011г
Державна ліцензія Міністерства освіти і науки України : серія АВ № 159408 від 02.10.2006г
Державна ліцензія Міністерства освіти і науки України : серія АА № 428598 від 09.01.2002г

Міжнародний Інститут Глибинної Психології – приватний вищий навчальний заклад, що здійснює повномасштабну психоаналітичну освіту.

Міжнародний Інститут Глибинної психології був заснований в 2002 році. Спочатку він існував в якості Київського представництва Східно – Європейського Інституту Психоаналізу (м. Санкт – Петербург), але вже через рік здобув повну самостійність. У 2002 році МІГП отримав першу державну ліцензію Міністерства освіти і науки України, а в 2006 – другу, а в 2011 році продовжив її ще на 5 років.

Викладачами МІГП є фахівці з психоаналізу, психології, психіатрії з України, Росії, Франції, Італії, Аргентини, Швейцарії, Німеччини.
Міжнародний Інститут Глибинної Психології є колективним членом Української Асоціації Психоаналізу
(УАП), діяльність якої спрямована на розвиток та розповсюдження психоаналітичної та психологічної культури і знань, надання психологічної та психоаналітичної допомоги населенню України; а також задоволення та захист законних соціальних, економічних, професійних, творчих, духовних, вікових та інших інтересів своїх членів
Щорічно, спільно з УАП, Інститут проводить міжнародні симпозіуми, присвячені розгляду та вирішенню професійних проблем, розвитку нових напрямків в психоаналізі. На симпозіуми з’їжджаються фахівці з різних країн світу.
Крім усього перерахованого вище Інститут є центром проведення різних профільних конференцій, семінарів, круглих столів, прес – конференцій за участю засобів масової інформації навчальних тренінгів в різноманітних формах. Всі ці заходи спрямовані на постійне підвищення професійного та інтелектуального рівня слухачів, викладачів і фахівців Інституту.

Інститут займається розробкою та дослідженням актуальних психотерапевтичних, соціально – психологічних і соціально – економічних проблем. МІГП проводить широку громадську діяльність, спрямовану на розвиток психоаналізу в Україні і реалізує широкий спектр освітніх, науково – дослідних і громадських програм. Фахівці Інституту проводять консультаційну, тренінгову і супервізійних роботу, беруть участь у міжнародних науково – дослідних проектах.

При Інституті працює Психоаналітичний Консультаційний Центр, в якому кваліфіковані психоаналітики надають психологічну допомогу населенню.

У вересні 2011 року в Інституті був започаткований унікальний спільний проект Університету м. Страсбург (Франція), Університету м. Ніцца (Франція), Міжнародного Інституту Глибинної Психології (Київ, Україна) та НПУ ім. М.П. Драгоманова “Магістратура гуманітарних наук з психології. Спеціалізація: психоаналіз, психопатологія та клінічна психологія”. Даний проект спрямований на комплексну підготовку спеціалістів-психоаналітиків у галузі дослідницької і практичної роботи.

Заняття в Магістратурі Гуманітарних наук з Психології проводять найкращі викладачі і практикуючі спеціалісти Університету м. Страсбург (Франція), Університету м. Ніцца (Франція), Міжнародного Інституту Глибинної Психології (Київ, Україна) та НПУ ім. М.П. Драгоманова.

З 2003 року, при МІГП, працює літературне видавництво, яке займається випуском спеціалізованої наукової літератури з психоаналізу: книг, періодичних журналів «Психоаналiз. Часопис» та “Європейський журнал психоаналізу”. В даний час вони є єдиними виданнями такого напрямку в Україні (статті друкуються російською, українською, англійською мовами). Журнал дає можливість усім зацікавленим людям стежити за розвитком психоаналітичних ідей в нашій країні. Ці журнали надають усім зацікавленим людям стежити за розвитком психоаналітичних ідей як в Україні, так і в Європі. Видання друкують якісні переклади класичних психоаналітичних праць, статті та роботи, як відомих психоаналітиків, так і слухачів Інституту, що розпочали свою практику. На іх сторінках висвітлюються етапи розвитку сучасного психоаналізу, розглядаються різні точки зору, ведуться дискусії і відкриваються невідомі факти історії психоаналітичного руху в світі. Унікальність журналів полягає в тому, що вони видаються професіоналами для професіоналів – фахівців у галузі психоаналізу і тих, хто бажає серйозно займатися цим захоплюючим методом пізнання особистості. Також видається психоаналітична література відомих авторів у галузі психоаналізу.
У серії «Мистецтво психоаналізу» світ побачили книги Віктора Мазіна «Машина на ім’я «Людина»», «Онейрографія: Привиди і Сновидіння», «Вступ до Лакана», «Параноя» і Саломона Резника
«Ментальний простір», «Людина в маренні». Фахівці інституту розробили і видали перший в Україні
«Словник психологічних термінів з глибинної психології». А силами одеської частини Асоціації була видана книга «Одеські реалії Людини – вовка».