Учасники проекту

Університет м. Ніццa (Франція)

Університет Ніцци Софії – Антиполіс (фр. Université de Nice Sophia – Antipolis) – університет, розташований у м. Ніцца і її передмісті.

Історія навчального закладу починається у XVII столітті, коли в місті була заснована юридична школа. Офіційною датою заснування університету як мультидисциплінарного навчального закладу є 1965. У 1989 початкову назву Університету м. Ніцца було доповнено, щоб підкреслити відносини,

що позв’язують університет з технологічним парком Софія Антиполіс, розташованим неподалік.

Дослідження проводяться у галузі математики, фізики, науки про Землю і космос, хімії, біології та медицини, гуманітарних наук, соціології, інформаційних технологій та комунікацій, агрономії та екології. В поточному році в Університеті навчається більш ніж 25 тисяч студентів та аспірантів

Університет має розвинену мережу міжнародного партнерства і бере участь у здійсненні цілої низки програм студентського обміну та міжуніверситетської співпраці: Erasmus, Erasmus Mundus External Cooperation Window, CREPUQ, ISEP, Erasmus Mundus, Tempus, LeonardodaVinci, Grundtvig, Jean Monnet, Interreg Alcotra, Université Franco Italienne (UFI), Université Franco Allemande (UFA). Крім того Університет Ніцци – Софії Антиполіс є членом кількох академічних асоціацій: European University Association (EUA), Agence Universitaire de la Francophonie (AUF), CAMPUS France, International Students ‘ ExchangesProgrammes (ISEP).

Президент Університету Ніцци – Софії Антиполіс – Фредеріка Відал.

Віце – президент Університету Ніцци – Софії Антиполіс – Жан Крістоф.

Директор Магістратури – Серж Льосур .

Міжнародний Інститут Глибинної Психології (Київ, Україна)

Міжнародний Інститут Глибинної Психології був заснований в 2000 році. Спочатку він існував в якості Київського представництва Східно – Європейського Інституту Психоаналізу (м. Санкт – Петербург), але вже через рік здобув повну самостійність. У 2002 році МІГП отримав першу державну ліцензію Міністерства освіти і науки України, а в 2006 році продовжив її ще на 5 років, в 2011 – ще на 5 років.

Національний Педагогічний Університет ім. М.П. Драгоманова (Київ, Україна)

Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації в Україні. Історія університету тісно пов’язана з історією вищої освіти на українських землях з найдавнішого часу. Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова – це сучасний навчальний заклад європейського освітнього простору, що надає фундаментальну, високоякісну і  відповідно  конкурентоспроможну освіту. 

Університет м. Страсбург (Франція)

Університет Страсбурга складається з 4 основних кампусів, де навчаються близько 42 тисяч студентів ( 2% з яких складають іноземні студенти).

підготовка та дослідження проходять у сфері основних чотирьох напрямків, що визнані Французьким Кодексом Освіти: юридичні дисципліни, економіка і управління; філологія, гуманітарні і соціальні науки; наука і технології, а також дисципліни у галузі охорони здоров’я.

Університет має незвичайну історію: він розвивався на межі двох культур (французької та німецької), розумно суміщаючи традиції та інновації, і протягом усієї історії існування залишався відкритим та плюралістично налаштованим закладом. 

Історія університету тісно пов’язана з історією самого Страсбурга і всього Ельзаського регіону. Історія його виникнення бере свої витоки з протестанської гімназії, що була заснована у 1538 році Іоганном Штурмом. у 1566 році імператор Максиміліан ІІ надав гімназії статус академії, в 1621 році вона стала університетом: а в 1631 – королівським університетом. в 1681 році війська короля Людовіка XIV захопили Ельзас і за Вестфальським договором західний берег Рейну, в тому числі і університет, відійшли у володіння Франції.